fbpx

Klimatizace a tepelná čerpadla Toshiba a Daikin

AKTUÁLNÍ KATALOGY A CENÍKY KLIMATIZACÍ

TOSHIBA a DAIKIN

TOSHIBA KLIMATIZACE CENÍK - NODIP

TOSHIBA KLIMATIZACE CENÍK

DAIKIN KLIMATIZACE CENÍK


TOSHIBA SEIYA R32 nástěnná klimatizace do bytu a do domu

NÁSTĚNNÉ KLIMATIZACE

Tento typ klimatizace se umísťuje na stěnu. Naše spolehlivé značky TOSHIBA a DAIKIN jsou v bílé barvě nebo designové (černá, stříbrná). Zapadnou tak do vašeho interiéru. Nástěnné klimatizace umí chladit, topit, zachycovat prach, pyl, ionizovat, jsou tak vhodné pro alergiky. Klimatizace TOSHIBA i DAIKIN jsou vybaveny tichým invertorovým motorem, který má nízkou spotřebu enektrické energie a dlouho životnost. Lamely průduchů ovládáte pomocí dálkového ovládání nebo lze klimatizaci ovládát také pomocí mobilní aplikace přes WIFI.

Toshiba podstropní jednotka klimatizace

PODSTROPNÍ KLIMATIZACE

Podstropní klimatizace se umísťují do rodinných domů, kanceláří i komerčních prostor, všude tam, kde nelze instalovat nástěnné, kazetové nebo mezistropní jednotky. Podstropní klimatizace mají speciálně upravený redukovaný průměr trubek, výměník tepla, DC motor ventiátoru i čerpadlo kondenzátu. Díky tomu jsou opravdu maličké a díky bílé barvě splynou s interiérem. Umí chladit i topit a jsou také ovládáné dálkovým ovládáním.

TOSHIBA kazetová čtyřcestná klimatizace

KAZETOVÉ A MEZISTROPNÍ JEDNOTKY

Tyto vnitřní jednotky se instalují jako součást centrální klimatizace přímo do stropních podhledů. Jsou vhodné zejména do kanceláří, hotelů, restaurací či větších provozů. Celý mechanismus je zasazen do podhledu, strop tak nic neruší, protože krycí mřížka je vysoká pouze 20 mm. Některé lamely je možné také zavírat, proto celek působí kompaktně. Jednotlivá řešení se liší rozměry, výkonem a počtem otvorů, kterými proudí vzduch do místnosti (jednocestné = jedna místnost, vícecestné= více místností).