INSTALACE A SERVIS KLIMATIZACÍ TOSHIBA A DAIKIN

AKCE podzim-zima 2019/20 – 15% sleva na klimatizační jednotky Toshiba A Daikin (pro objednávky do 25. února 2020). 

 

Aktuální ceník klimatizací a tepelných čerpadel zn. Toshiba

Aktuální ceník klimatizací pro domácí použití zn. Daikin

Tyto ceníky jsou platné pouze do 25. února 2020. Byli jsme nuceni zkrátit jejich platnost vzhledem ke zkrácené platnosti od našich dodavatelů.

Klimatizace do bytu umí vychladit jednu místnost (tzv. klimatizace Single Split) , ale také několik pokojů najednou (tzv. Multi Split klimatizace). Klimatizační přístroje pracují tiše, efektivně a hlavně ekonomicky. Mimo chlazení pokojů zároveň filtrují vzduch a je možné s nimi přitápět. Instalace je možná i do panelákových bytů.
ČÍST VÍCE
Do rodinného domu se většinou využívají tzv. Multi split klimatizace. Vně domu je umístěna jedna klimatizační jednotka. Uvnitř domu je napojeno 2-5 vnitřních jednotek, které samostatně v létě chladí a v zimě vytápí jednotlivé mísnosti. Máte tedy klimatizaci i tepelné čerpadlo v jednom a ušetříte.
ČÍST VÍCE
Pro kanceláře a malé firmy používáme klimatizace tzv. prostorové, stropní, kazetové nebo také klasické nástěnné. Vždy hodnotíme velikost prostoru a jeho potřeby. Pro specifikaci řešení nás kontaktujte.
ČÍST VÍCE
Prodlužte si sezónu na chatě nebo chalupě - na jaře a podzim si klimatizací zatopíte, v létě vás bude příjemně chladit a vy budete odpočívat a užívat si volna - i pod rozpálenou střechou. Klimatizace vám vytvoří takové klima, které si přejete.
ČÍST VÍCE
Tento typ klimatizace se umísťuje na stěnu. Naše spolehlivé značky TOSHIBA nebo DAIKIN jsou v bílé barvě nebo designové. Zapadnou tak do vašeho interiéru. Nástěnné klimatizace umí chladit, topit, zachycovat prach, pyl, jsou tak vhodné pro alergiky. Klimatizace TOSHIBA jsou vybaveny tichým invertorovým motorem, který má nízkou spotřebu enektrické energie a dlouho životnost. Lamely průduchů ovládáte pomocí dálkového ovládání nebo lze klimatizaci ovládát také pomocí mobilní aplikace přes WIFI.
ČÍST VÍCE
Podstropní klimatizace se umísťují do rodinných domů, kanceláří i komerčních prostor, všude tam, kde nelze instalovat kazetové nebo mezistropní jednotky. Podstropní klimatizace mají speciálně upravený redukovaný průměr trubek, výměník tepla, DC motor ventiátoru i čerpadlo kondenzátu. Díky tomu jsou opravdu maličké a díky bílé barvě splynou s interiérem. Umí chladit i topit a jsou také ovládáné dálkovým ovládáním.
ČÍST VÍCE
Tyto vnitřní jednotky se instalují jako součást centrální klimatizace přímo do stropních podhledů. Jsou vhodné zejména do kanceláří, hotelů, restaurací či větších provozů. Celý mechanismus je zasazen do podhledu, strop tak nic neruší, protože krycí mřížka je vysoká pouze 20 mm. Některé lamely je možné také zavírat, proto celek působí kompaktně. Jednotlivá řešení se liší rozměry, výkonem a počtem otvorů, kterými proudí vzduch do místnosti (jednocestné = jedna místnost, vícecestné= více místností).
ČÍST VÍCE