fbpx
Rubriky
Aktuality

Mimořádně tiché klimatizace TOSHIBA a DAIKIN

Specializujeme se na značky TOSHIBA a DAIKIN, důvodem je jejich vysoká kvalita, dlouhodobá spolehlivost, minimální poruchovost a také velmi nízká hlučnost vnitřních a vnějších jednotek.

Hlučnost vnitřních klimatizačních jednotek TOSHIBA a DAIKIN

Klimatizační jednotky TOSHIBA a DAIKIN jsou opravdu tichéVnitřní jednotka si bude se svými cca 20 dB(A) jen tak ševelit.

Jen tak pro porovnání, průměrně hlučná myčka na nádobí má kolem 46 dB, vnitřní klimatizační jednotky mají tedy sotva polovinu. Zvlášť, pokud je budete používat na eco režimu, nebudete jejich provoz vnímat.

Samozřejmě pokud klimu pustíte na maximum, uslyšíte silně proudící vzduch. Je to jako když přijdete do rozpáleného auta, také nejdřív klimu pustíte na maximum a slyšíte silně proudící vzduch. Když se auto vychladí, stačí vám „ecorežim a vy proudící vzduch neslyšíte. S klimou v místnosti je to stejně.

Pokud nechcete přijít do rozpáleného pokoje, prostě si klimu naprogramujete a v pokoji budete mít stále příjemně. Nebo si nemusíte lámat hlavu s programováním a raději vezmete do ruky svůj chytrý mobilní telefon a zapnete příslušnou aplikaci pro ovládání TOSHIBA nebo DAIKIN. Aplikace vám ukáže teplotu uvnitř pokoje a vy se rozhodnete, jestli chcete klimatizaci na dálku pouštět a na kolik stupňů. Opět tak přijíždíte do příjemně klimatizované, nebo naopak vytopené místnosti. Tak jednoduché to je, stačí vám připojení k internetu.

Hlučnost venkovních klimatizačních jednotek

Venkovní klimatizační jednotky mají od 46 dB(A) (dle výkonu). Opět takový „hluk“ můžeme přirovnat k průměrně hlučné myčce na nádobí. Venku však bude vhodnější přirovnání třeba k cvrdlikajícím ptáčkům, kteří zpívají kolem 42 dB. A nebo rozhovor skupiny lidí, ten vydá kolem 60 dB. Jak vidíte sami, pořídit si kvalitní klimatizaci se vyplatí. Nebude rušit vás ani sousedy.

Porovnání hlučnosti vnitřních a venkovních jednotek některých klimatizačních jednotek na trhu

Značka/typHlučnost VNITŘNÍ jednotky*Hlučnost VNĚJŠÍ jednotky**
Toshiba Seyia2148
Daikin Sensira1946
Sinclair Ray2852
Midea Blanc2663
Ayrton AYL2852
Airwell HKD2351
Syen Bora2852
Acond AR82855,5
* výkon ilustrační vnitřní jednotky je 2,5-2,6 kW dle aktuální nabídky značky pro r. 2020, porovnáváme základní jednotky značek v tichém chladícím režimu
** hlučnost při nejvyšším výkonu

A proč značky klimatizací TOSHIBA a DAIKIN doporučujeme?

Klimatizace TOSHIBA a DAIKIN se vyrábí více než 60 let, mají tedy dostatek zkušeností. Jejich výrobky jsou kvalitní, stabilní, spolehlivé, prostě zákazníkům slouží dlouhá léta bez poruch.

Chcete také tichou a spolehlivou klimu?

tel. 602 457 196 nebo pište

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Připojit můžete až 5 příloh, stačí je přetáhnout myší z počítače.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení dotazu nebo vypracování nabídky.