fbpx
Rubriky
Aktuality

Designové klimatizace do bytů, domů a kanceláří značky DAIKIN a TOSHIBA

Vzduch, který dýcháme, ať je venku teplo nebo zima, je to nejdůležitější, co pro svůj život potřebujeme. Posláním značky DAIKIN, již od svého založení v roce 1924, je chránit kvalitu vzduchu. A protože svou práci dělá DAIKIN opravdu dobře, je značka předním výrobcem vzduchotechnických a klimatizačních zařízení na světě. A nejen to, jeho výrobky elegantně doplňují interiéry designových bytů, domů i kanceláří. Obdobně je na tom v Česku velmi populární značka klimatizací TOSHIBA.

Hýčkejte svůj domov krásnými klimatizacemi DAIKIN nebo TOSHIBA

Představte si, celý dům či byt vám navrhne architekt spolu s designérem. „Vymazlíte“ si ho do posledního detailu, vybíráte vhodné značky, které snoubí krásu i kvalitu od klasické sedačky po designový jídelní stůl a pak…pak přijdou letní vedra a potřebujete svůj krásný prostor dovybavit klimatizací.

Pryč jsou časy, kdy vnitřní klimatizační jednotka byla jen nevzhlednou bílou hranatou krabicí, která viditelně nepatří do interiéru.

Přední výrobci klimatizací, mezi které DAIKIN i TOSHIBA bezesporu patří, myslí nejen na kvalitu a funkčnost, ale i na design.

Zaoblené dokonalé hrany a perleťový lesk klimatizačních jednotek TOSHIBA DAISEIKAI

Představujeme vlajkovou loď TOSHIBA DAISEIKAI 9. Tato jednotka patří do nejvyšší třídy (HighTech Top Class).

Mezi její hlavní přednosti patří aktivní elektrostatický filtr PLASMA PURE s ionizací, nejen alergikům dokonale čistí vzduch od pylů i virů a bakterií, a to vše jen při 20 dB a spotřebou elektřiny v kategorii A+++. Více o jednotkách DAISEIKAI 9 se dočtete na této stránce.

To jsou samozřejmě všechno funkční důvody, proč tutu jednotku zvolit, ale co třeba krása? Ano, tato jednotka vyniká svými zaoblenými hranami a lehce perleťovým nádechem bílé barvy. Zdem vašeho domova i kanceláře tak přináší dokonalou tečku, která zapadne a navíc bude dobře a dlouho sloužit.

Elegantní navenek, inteligentní uvnitř klimatizace DAIKIN STYLISH

Chceme svým zákazníkům nabízet jen tu nejlepší kvalitu. DAIKIN STYLISH si můžete zvolit ve čtyřech barevných provedeních – klasické bílé, stříbrné, černé nebo jako černé dřevo. Taková jednotka dokonale ladí s tmavými zdmi nebo obloženými červenými cihlami nebo v pohledovém betonu. Variací interiérů je mnoho, DAIKIN to ví, i proto přichází s toubou designovou řadou.

Jednotka Stylish získala ocenění Good Design Award za svůj inovační vzhled a funkční schopnosti. Vnitřní klimatizační jednotka DAIKIN Stylish rovněž získala ocenění v soutěži IF DESIGN AWARD, jež je považována za jednu z nejprestižnějších a největších designových soutěží na světě.

Klimatizace DAIKIN EMURA

EMURA je jednou z velmi oblíbených klimatizačních jednotek v bílé nebo stříbrné barvě. Je totiž jiná a její specifický styl byl oceněn několika designovými cenami: reddot award winner, Design Award nebo Good Design, German Design Special nebo Focus Open.

Její přední panel má krásné zaoblené linie, které korespondují s okolní stěnou. Průduchy jsou schované a neruší tak vnímání designu jednotky.

Klimatizace TOSHIBA HAORI – NOVINKA 2021

Designová nástěnná jednotka vyšší střední třídy. Elegantní zaoblené tvary doplňuje textilní opláštění, které se designem přizpůsobí vašemu interiéru. Textilní opláštění si můžete kdykoli vyměnit a  ozvláštnit tak interiér, barevně, květinami či jiným vzorem. Dokonalý design se pojí s dokonalým systémem filtrace. 

  • První jednotka s vyměnitelným textilním pláštěm
  • 2 textilní povrchy součástí balení
  • Dokonalá filtrace: ozonový čistič vzduchu, Ultra Pure filtr 2.5, prachový filtr
  • Volitelně také filtrační pásky s aktivním uhlíkem a katechinem, volitené filtrační pásky IAQ
  • Možnost doobjednat jiné barvy pláště nebo je nechat vyrobit na míru
  • Pratelný plášť odolný vůči UV záření i vlhkosti
  • Pouze 21 cm hluboká
  • Určeno pro SPLIT i MULTISPLIT až pro 5 místností

Chcete osvěžit váš prostor designovou klimatizací? 

Volejte: 602 457 196 nebo pište

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Připojit můžete až 5 příloh, stačí je přetáhnout myší z počítače.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení dotazu nebo vypracování nabídky.