Klimatizace TOSHIBA -historie

Historie společnosti sahá do roku 1939, když se spojili Tokyo Electric Company a Shibauro Electric Company a společně založili společnost TOKYO SHIBAURO ELECTRIC COMPANY, které již v té době interně říkali TOSHIBA (k oficiálnímu přejmenování společnosti došlo až v roce 1978).

Silný hospodářský růst po 2. světové válce, potřeba rozvoje a také vzrůstajících teplot ve městech, vedly k potřebě vyrábět klimatizace. Již v 50. letech se tak TOSHIBA stává inovátorem v oboru. Tento svůj prim upevnila v roce 1961, kdy představuje celosvětově první klimatizaci typu Split – systém, v jehož rámci je vnitřní a venkovní jednotka propojena pouze rozvodem z měděných trubek.

Díky této inovaci se klimatizace se stávají dostupné a velmi rychle se šíří do domácností.

V roce 1999 TOSHIBA vstupuje do společného podniku s americkou značkou Carrier, původním vynálezcem a největším výrobcem klimatizací. Vzniká tak společnost TOSHIBA Air Conditioning.

Inovace v klimatizacích značky TOSHIBA

„Společnost TOSHIBA Air Conditioning ztělesňuje prvotřídní účinnost, všestrannou škálovatelnost a mimořádnou kvalitu a investuje do špičkových technologií, aby našla průkopnická řešení pro náš svět a zlepšila kvalitu života.“

Cílem společnosti TOSHIBA je přinášet zákazníkům maximální kvalitu, účinnost a inovativní technologie s respektem k životnímu prostředí.

Samozřejmostí je maximální důraz na vlastní vývoj technologií. Díky tomu jsou její výrobky opravdu tiché, spolehlivé, kvalitní.

Zákazníci tak např. v klimatizacích mohou vybírat nejen ze základního filtrování vzduchu, ale také se spolehnout na vyspělé systémy čištění vzduchu pro domácí i komerční použití, které vyčistí až 99 % alergenů, pylů, bakterií a prachu. Mimo „obyčejné“ klimatizace si tak zákazník rovnou dopřeje výkonnou čističku vzduchu s ionizátorem, kterou ocení zejména ve městech.

Chcete si dopřát kvalitní a tichou klimatizaci? Kontaktujte nás

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Připojit můžete až 5 příloh, stačí je přetáhnout myší z počítače.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení dotazu nebo vypracování nabídky.