Rubriky
Aktuality

Nová TOSHIBA DAISEKAI 10

Le Roi est mort, vive le Roi! je proslulá tradiční fráze pronášená v souvislosti se jmenováním nového panovníka. S dovolením jsme si ji vypůjčili pro představení nové TOP klimatizační jednotky od výrobce TOSHIBA.

Vybíráte novou klimatizace a omrzely vás obyčejné bílé „krabice“. Dopřejte si designový skvost – klimatizaci TOSHIBA DAISEKAI 10.

Super tiché jednotky TOSHIBA DAISEKAI vás nechají vyspat

Přední panel není žádnou plastovou imitací, naopak je vyroben ze dřeva, které pochází z udržitelných lesů a pyšní se tak certifikací PEFC. Vnitřní části jednotky jsou pak ze 43 % vyrobeny z recyklovaných materiálů pro další ochranu přírody.

Spolehlivé a energeticky úsporné jednotky

Značka TOSHIBA je jednou z nejprodávanějších a nejspolehlivějších značek na trhu. Díky tomu víte, že si domů dopřejete opravdovou kvalitu, které vám bude dlouhá léta dobře sloužit.

Venkovní jednotka: energetická třída A+++ na chlazení i topení mluví sama za sebe.

Chytré vnitřní jednotky

Vnitřní jednotka se sama umí přizpůsobit vašim potřebám, pozná, kde se v pokoji pohybujete a začne studený či teplý vzduch foukat jinam, vám se tak nestane, že vám studený vzduch nafouká přímo za krk.

Integrovaný Wifi modul

Každá vnitřní jednotka má integrovaný WIFI modul, stačí jen nainstalovat aplikaci Toshiba do chytrého telefonu a z kanceláře si můžete zkontrolovat teplotu doma a případně klimatizaci spustit či nastavit. Spárujte si zařízení s Amazon Alexa či Google Assistant

Čistý vzduch až na prvním místě

Nová Daisekai 10 má integrovaný plasmový ionizátor, který generuje ozon zachycující kontaminované částice, jako jsou prachové částice či pach od zvířat nebo kouře. Samozřejmostí jsou další filtry…a vše se navíc automaticky umí čistit.

Cena nové klimatizace TOSHIBA DAISEKAI 10

Na našem trhu se jednotky představí na jaře 2024, pak budeme schopni upřesnit její cenu.

Kontaktní formulář – nechte si spočítat individuální nabídku na TOSHIBU DAISEKAI 10 ZDARMA

tel. 602 457 196

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Připojit můžete až 5 příloh, stačí je přetáhnout myší z počítače.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro zodpovězení dotazu nebo vypracování nabídky.