Klimatizace DAIKIN

DAIKIN – katalog klimatizací (ceny platné od 1. června 2020 do 31. března 2020)*

*ceny jsou platné viz výše, vyhrazujeme si právo změnit cenu bez předchozího upozornění, a to v případě, že dojde ke změně ceníku dodavatele

15% sleva na jednotky TOSHIBA a DAIKIN

Jak představit značku DAIKIN?

Asi tím, že je to celosvětově nejprodávanější značka. Tato přednost asi hovoří za vše, tedy alespoň myslíme. A čím si takové prémiové místo zasloužila?

 1. Jednotky DAIKIN jsou opravdu tiché (vnitřní od 19 dB, venkovní pak 46 dB).
 2. Spolehlivost: klimatizaci za pár desítek až stovek tisíc si nepořizujeme na rok či dva, naopak očekáváme, že nám bude dobře sloužit dloooouuuhá léta, i proto DAIKIN svým výrobkům natolik věří, že prezentuje „zásadu nulové poruchovosti“ – prostě testuje a zkouší vyrobené výrobky tak, aby na se na trhy dostaly jen ty plně funkční.
 3. Vlastní vývojové centrum: vyvíjeno v Evropě pro Evropu.
 4. Moderní funkce jednotek jako jsou Daikin Eye pro optimální proudění vzduchu, inteligentní ovládání klimatu atd.
 5. Vysoká energetická účinnost bez kompromisu na výkonu (vnitřín jednotky A+++ pro chlazení) – invertorové motory venkovních jednotek jsou samozřejmostí.
 6. Zkušenosti více než 60 let přímo s vývojem klimatizací (historie značky pak sahá mnohem dál).
 7. Uspojí zákazníky s jedním pokojem, ale také hotely, rekreační objekty, obchody, ale také velké provozy.
 8. Výroba v ČR, ano, zlaté české ručičky vyrábí tento skvost.
 9. Design, který byl oceněn několika cenami za design. Design jednotek sedne vašemu vymazlenému interiéru – nejen bílá „krabice“ musí být klimatizace ve vašem obýváku, objevte Daikin Stylish jednotky v barvě bílé, stříbrné, černé a barvě černého dřeva nebo zaoblené křivky Daikin Emury nebo „dyzajnovka“ Ururu Sarara. S touto klimatizací jistě vystoupíte z řady.
 10. Moderní chladivo R32, které budete moci používat i po r.2025 snižuje vliv na životní prostředí až o 68 %. Chladit a topit tak můžete bez výčitek.
 11. Inovativní invertorová technologie, která zajišťuje nízkou hlučnost, dlohodobou spolehlivost a také životnost.

Single split klimatizace Daikin pro jednu místnost

Jak již název napovídá, single split řešení je vhodné všude tam, kde potřebujete chladit nebo vytápět jednu místnost. Do místosti si vyberete jednotku dle svého vkusu, nástěnnou, podstropní, parapetní, mezistropní nebo kazetovou. Ven se pak umísťuje jedna jednotka. Vnitřní jednotku můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním nebo pohodlně pomocí mobilní aplikace. Venkovní jednotka se automaticky přizpůsobí výkonu vnitřní jednotky, plně tak oceníte invertorovou technologii, která šetří energii, méně se opotřebovává a je tišší.

DAIKIN STYLISH - designové klimatizace

Multi split klimatizace Daikin až pro 5 mísností s jednou venkovní jednotkou

 • 5 v jednom tzn. jednu venkovní jednotku připojíte až k 5 vnitřním jednotkám – druh si zvolíte sami (nástěnné, parapetní, podstropní, mezistropní nebo kazetové).
 • Individuální ovládání z telefonu každé jednotky.
 • Flexibilita – potřebujete nyní připojit jen méně jednotek? Nevadí, Daikin řešení je flexibilní a umožňuje připojení/odpojení jednotek dle potřeb.
 • Úspora místa – okolí vašeho domu nezabírá místo pět venkovních jednotek, ale pouze jedna, ze které jsou rozvedeny rozvody do jednotlivých místností.
 • Úspora hluku – venkovní jednotka je velmi tichá, navíc je pouze jedna. Umístit ji můžeme na zeď, na zem, na terasu, na střechu atp.

Řešení pro maloobchody, hotely, sklady a další výrobní objekty

Naplánovat řešení pro variabilní provoz vašeho podnikání přesahuje rozsah tohoto článku. DAIKIN plně respektuje variabilitu a potřeby každého provozu, ať se již jedná o chlazení skladů, potřebu dokonalé čistoty ovzduší a stálou vlhkost např. v oblasti farmacie, flexibilní chlazení v maloobchodě nebo stabilní chlazení datového centra. Tyto a další provozy jsou vysoce specifické a je potřeba je naplánovat, vytvořit jim projekt, který bude reflektovat potřeby. Pro individuální nabídku nás kontaktujte.

Chcete chladit nebo topit spolehlivou značkou DAIKIN?

tel. 602 457 196 nebo pište email: info@nodip.cz


  Váš kontakt bude použit pouze pro zodpovězení vašeho dotazu či vypracování nabídky, a to v souladu s GDPR ustanovením.

  daikin_logo_klimatizace-tepelna-cerpadla-intalace-nodip_optimized