Rubriky
Aktuality

Dárkový poukaz na klimatizaci pod stromeček

Seznam vánočních dárků 2019

  • pro NĚHO: nová kniha- koupeno
  • pro NÍ: nová kabelka- koupeno
  • pro DĚTI: nový míč a hračky na písek – koupeno

PRO VŠECHNY: nová klimatizace – ZAJISTIT na telefonu 602 457 196

Říkáte si, co by celé rodině udělalo radost a nebyla to zbytečnost? Hitem letošních Vánoc je split nebo multisplit klimatizace do bytů i rodinných domů.

Toužíte již léta po tiché klimatizaci, kterou můžete i topit nebo čistit vzduch? Odkládáte její nákup, protože není čas a v létě na poslední chvíli to řešit nechcete? Zimní období je ideální čas pro klidný nákup a navíc dostanete slevu 15 % na jednotky (platí pro realizace do 31. března 2020).

Překvapte svou rodinu a kupte jim klimatizaci pod vánoční stromeček

Nebojte, nebudete muset balit objemné krabice, ale jen dárkový poukaz.

Jak zakoupit dárkový poukaz na klimatizaci TOSHIBA nebo DAIKIN?

  1. Objednejte si návštěvu technika, který s vámi celou zakázku probere a připraví nabídku na míru. Kontakt na nás  nebo tel. 602 457 196.
  2. Po zaplacení zálohy vám vystavíme dárkový poukaz, který pak jen vložíte pod vánoční stromek.

Na dárkovém poukazu bude uvedeno pouze jméno obdarovaného, bez hodnoty zakázky.

Nevíte, jakou klimatizaci do svého domu nebo bytu vybrat? DAIKIN nebo TOSHIBA?

Nevíte, jakou značku klimatizace zvolit? Designovou řadu nebo verzi s ionizátorem? Nechte výběr na rodinné radě. Pokud nechcete šlápnout vedle, kupte pouze obecný dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč (+ příslušná sazba DPH, vystavíme vám samozřejme doklad). Při realizaci zakázky vám hodnotu poukazu odečteme z faktury. Ani v tomto případě na dárkový poukaz částku psát nebudeme.

Navíc od nás dostanete 15% slevu na klimatizační jednotky TOSHIBA nebo DAIKIN (platí pro realizace do 31. března 2020).

Podmínky akce:

Zakázky na instalaci klimatizace z dárkových poukazů vydaných pro Vánoce 2019 je třeba instalovat do 31. března 2020. 

  1. Vydání dárkového poukazu na základě návštěvy technika

Technik vás zdarma navštíví, zkonzultuje nejlepší řešení a připraví nabídku. Po vaší akceptaci nabídky je třeba uhradit 50% zálohu. Po uhrazení zálohy vám bude vystaven zdarma elektronický dárkový poukaz.

2. Obecný dárkový poukaz

Slevu v hodnotě poukazu 5000 Kč (+ DPH) vám při realizaci zakázky odečteme z faktury. Pokud svůj dárkový poukaz do 31. března 2020 neuplatníte, jeho celá hodnota propadá. 

Všechny naše dárkové poukazy jsou vydány na jméno objednatele a sjednané místo realizace. Poukazy tak nejsou přenosné, pokud není písemně dohodnuto jinak. Nelze tedy stáhnout obrázek dárkového poukazu z internetu a požadovat slevu na instalaci. Akce se vztahuje na všechny druhy klimatizací TOSHIBA a DAIKIN, jedná se vždy o split či multisplit klimatizace. Akce platí pro klimatizace instalované v bytech, domech, chatách a chalupách, ale také v kancelářích, můžete tak udělat radost i svým zaměstnancům.

pozn. Klimatizace bez venkovní jednotky neprodáváme a akce se na ně tedy nevztahuje.